خبرنامه تلگرام با افزونه وردپرس Teletter Telegram Newsletter

تگرام ، تبلیغات با تلگرام ، تبلیغ سایت با تلگرام و ارسال مطالب سایت وردپرسی با تلگرام همه و همه از عباراتی هستند که این روزها زیاد میشنوین.خبرنامه تلگرام با افزونه وردپرس Teletter Telegram Newsletter یکی از افزونه هایی هست که کمکتون میکنه تا…

این مطلب توسط محمد امین فاطمی مهر در تاریخ ۲۶ ام آذر ۱۳۹۴ارسال شده است.

جهت مطالعه خبرنامه تلگرام با افزونه وردپرس Teletter Telegram Newsletter به سمت پایین اسکرول کنید.

خبرنامه تلگرام با افزونه وردپرس Teletter Telegram Newsletter

تگرام ، تبلیغات با تلگرام ، تبلیغ سایت با تلگرام و ارسال مطالب سایت وردپرسی با تلگرام همه و همه از عباراتی هستند که این روزها زیاد میشنوین.خبرنامه تلگرام با افزونه وردپرس Teletter Telegram Newsletter یکی از افزونه هایی هست که کمکتون میکنه تا خیلی راحت بتونید مطالب سایت وردپرسی تون رو به گوش مخاطبان سایتتون برسونید. در ادامه با بیتفا همراه باشید تا این افزونه جالب و هیجان انگیز وردپرسی رو با هم بررسی کنیم…

افزونه Teletter Telegram Newsletter

افزونه ی” Teletter Telegram Newsletter”، یه افزونه کاربردی برای ارسال خبرنامه توسط ربات تلگرام برای کاربران شما هست که به تازگی برای وردپرس ساخته شده و با سایت وردپرسی شما ادغام می شه و شروع به فعالیت می کند.
قبل ار نصب افزونه باید رباتی در تلگرام بسازیم و API مخصوص به خودتون رو دریافت کنید. برای ساخت ربات تلگرام لطفا مقاله زیر رو مطالعه کنید:
آموزش ساخت ربات تلگرام یا Telegram Bot
در آموزش بالا به صورت کامل آموزش ساخت این ربات رو مشاهده میکنید ولی در این آموزش تا مرحله ای که ربات تلگرام ساخته میشه و یک API بهتون داده میشه برای کار ما با این افزونه کافیه. حال نوبت به نصب و راه اندازی افزونه “Teletter Telegram Newsletter” رسیده! افزونه رو از لینک زیر دریافت و در وردپرس نصب و فعال کنید :
دانلود افزونه
پس از این کار دکمه ای با عنوان API تلگرام در منوی سمت راست وردپرس مشاهده خواهد شد :
teletter-telegram-newsletter-APIبا ورود به اون می تونیم تنظیمات رو مشاهده کنیم. این افزونه کاملا فارسیه و به راحتی می تونید با اون کار کنید!
API-telegram

با توجه به شماره هایی که با رنگ قرمز در تصویر بالا مشخص شده در مورد هر گزینه توضیح می دهیم.
1- Token دریافتی از تلگرام برای روبات را وارد کنید>> کد API که تلگرام پدر برای شما ارسال کرده بود را در این قسمت وارد نمایید تا شناسایی شود و وردپرس شما به ربات متصل شود.
2- انتخاب متد ارتباط با تلگرام>> دو نوع بروز رسانی برای ارتباط خبرنامه با تلگرام مشخص شده که می توانید حالت اتوماتیک یا دستی را مشخص کنید.
3- تعداد درخواست اتوماتیک برای دریافت اعضای جدید در روز>> با توجه به ثبت نام کاربران در روز می خواهید نوع درخواست به چه صورت باشد؟هر ساعت، دو بار در روز و روزانه! به هر گونه ای تمایل دارید مشخص کنید.
4- محدود کردن آپدیت های جدید در هر بار ارتباط با تلگرام>> در این بخش می توانید بروز رسانی های جدید تلگرام را در پیام های جدید کنترل کنید.
5- سبک کردن درخواست ها به سرور>> در این بخش اگر از هاست اشتراکی استفاده می کنید، می توانید درخواست ها را محدود نمایید تا فشاری بر سرور وارد نشود.
6- ارسال به همه کاربران یا کاربران فعال>> می خواهید خبرنامه ی شما به کاربران فعال ارسال شود و یا همه ی اعضای سایت! در این بخش مشخص نمایید.
7- پیام خوش آمد برای اعضای جدید>> هر کاربری که به تازگی عضو می شود می تواند پیامی جهت خوش آمدگویی دریافت نماید.
telegram-setting8- دستور تعریف شده برای لغو عضویت>> اگر می خواهید در بعضی موارد عضویت افراد لغو شود، دستور مورد نظر را وارد نمایید.
9- متن پیام لغو عضویت>> پیامی که برای لغو عضویت به کاربر ارسال می شود را وارد کنید.
10- رمز مدیر>> اگر می خواهید افرادی را به عنوان مدیر برای ربات تلگرام خود تعیین کنید می توانید رمزی را برای او در نظر گرفته تا با وارد کردن این رمز در تلگرام یکی از مدیران ربات شود.
11- ارسال پیام به مدیر ربات>> مشخص می کنید که در چه صورتی پیام به مدیر ربات ارسال شود. در صورت عضویت جدید، لغو عضویت و…
12- قابلیت ارسال خبرنامه هنگام ایجاد post>> با فعال کردن این گزینه، از این پس هر پستی که ایجاد کنید به صورت خبرنامه توسط ربات تلگرام ارسال خواهد شد.
13- قابلیت ارسال خبرنامه هنگام ایجاد page>> در صورتی که می خواهید در هنگام ساخت هر برگه ای در سایت، برای کاربران ارسال شود می توانید این گزینه را فعال کنید.
14- قابلیت ارسال خبرنامه هنگام ایجاد portfolio >> چون در وبسایت تست من، بخش نمونه کارها موجود است، پس می توان با فعال کردن این گزینه در صورت اضافه شدن هر نمونه کاری نیز به کاربر خبرنامه ارسال کرد.
در پایان بر روی گزینه ی ذخیره ی تنظیمات کلیک کنید.
نکته!!!
این افزونه به شما امکان میدهد که میان ربات تلگرام و سایت وردپرسی خود ارتباط برقرار کنید. شما لینک ربات تلگرام خود را در سایت قرار میدهید و با کلیک بر روی آن کاربران میتوانند با این ربات ارتباط برقرار کنند. پس از اولین ارسال پیام توسط کاربر، شما نیز امکان ارسال پیام به آنها را خواهید داشت.
اعضای خبرنامه از کجا می آیند؟!
واضح است که شما پس از ساخت ربات و فعال کردن آن در یک گروه می توانید با توجه نکته ی بالا به تمامی اعضایی که در آن گروه هستند، خبرنامه ارسال کنید.
باز هم مبهم است؟
ما API کد دریافت کردیم تا تلگرام خود را به سایت وردپرسی متصل کنیم و این دو را رابط کنیم پس تمامی افرادی از طریق لینک ربات تلگرام در سایت می توانند در  لیست اعضای خبرنامه در وردپرس قرار خواهند بگیرند.
لیست اعضای خبرنامه کجاست؟
اگر با دقت دیده باشید یکی از گزینه های دکمه ی API تلگرام گزینه ی “اعضای خبرنامه” است.
چگونه و از کجا باید خبرنامه ی خود را ارسال کنیم؟
خاطرتان هست که در بخش تنظیمات گزینه هایی را مشخص کردیم تا در صورت نوشتن آن ها، خبرنامه ارسال شود؟ گزینه هایی مثل پست، برگه و…
حال می توانیم به یکی از این بخش ها رفته و جعبه ی مربوط به خبرنامه را در آن مشاهده کنیم…
telegram-newsletter

به این صورت شما می تونید به راحتی مطالب خود را در تلگرام خبرنامه کنید!
نکته!!! اگر کاربران ربات تلگرام شما را از لیست مخاطبان خود حذف یا بلاک کنند، کاربر از لیست اعضای خبرنامه خارج شده و دیگه پیامی برای او از سمت شما ارسال نخواهد شد.

ویژگی های افزونه Teletter Telegram Newsletter

 • بروز رسانی اتوماتیک و منظم
 • اضافه شدن کاربران به صورت کاملا اتوماتیک به لیست خبرنامه
 • ارسال خبرنامه در هنگام انتشار محتوا یا بروز رسانی مقاله ای در سایت وردپرسی
 • داشتن تنظیمات پیشرفته جهت ارسال خبرنامه به صورت سفارشی یا از طریق آدرس و یا هر دو شکل موجود
 • امکان ایجاد محدودیت در بروز رسانی های متعدد افزونه توسط API
 • تنظیم زمانی مشخص برای بروز رسانی (ساعتی، روزانه و یا هفتگی)
 • امکان بروز رسانی دستی
 • پشتیبانی از پست های سفارشی
 • نمایش کاربران غیر فعال شده
 • وجود تنظیمات فارسی
 • امکان ارسال خبرنامه به تمامی اعضا یا فقط کاربران فعال
 • امکان مشخص کردن مدیر جدید برای ربات تلگرام 
 • امکان ارسال تصویر به همراه نوشته در پنل ادمین وردپرس به کاربران
 • نمایش تمامی پیام های ارسال شده به کاربران در پنل مدیریت
 • در صورتی که کاربری عضو می شود و یا عضویتش غیر فعال می شود به مدیر اطلاع داده خواهد شد.

افزودن ربات به گروه های تلگرام

بر روی گزینه ی “info” در صفحه ی تلگرام ربات کلیک کنید. از این بخش می توانید هم تصویری برای ربات انتخاب کنید و هم نام آن را تغییر دهید. با کلیک بر روی گزینه ی “Add Group” می توانید گروه های متعددی را که در تلگرام دارید اضافه کنید.
robot-settingهمچنین با کلیک بر روی گزینه ی “Send message” می توانید پیام های خود را به صورت دستی ارسال کنید. و اگر تصمیم دارید که روزی ربات خود را حذف کنید با زدن گزینه ی قرمز رنگ “Stop and block bot” آن را غیر فعال کنید.

رفع مشکل ارسال نشدن خبرنامه تلگرام با افزونه

برخی دوستان تمامی مراحل را درست طبق آموزش انجام می دهند اما همچنان پیامی برای کاربران ارسال نمی شود. با توجه به بررسی هایی که انجام شد متوجه شدیم که این افزونه با بعضی افزونه ها از جمله “وردپرس فارسی” به مشکل خورده و باعث ارسال نشدن خبرنامه می شه. برای حل این مشکل به تنظیمات وردپرس فارسی برین و در بخش تبدیل اعداد به فارسی عنوان نوشته ها رو غیر فعال کنید. مشکل شما حل میشه.
در پایان لازمه ذکر کنم که این مقاله به صورت اقتباسی از دو سایت همیار و اندروید استار تهیه شده بود. خوب اینم از مقاله امروز که امیدوارم ازش لذت برده باشید. یاعلی

ساير مطالبي که شايد از خواندن آنها لذت ببريد!

مطالبي که در ذيل مشاهده ميکنيد نزديک ترين مطالب از لحاظ محتوايي به مقاله اي است که آنرا مطالعه کرديد...

  شما هم نظر بدهید...

  معادله امنیتی(با عدد جای خالی را پر کنید نه با حروف!) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

سلام.وبسایت خیلی خوب و جامعی دارید.ممنون...

تدریس کنکور

For the reason that the admin of this web page is working, no question very rapidly it will be famous, due to...

.

سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم...

تفریحی فان تو فان

در خبرنامه بیتفا عضو شوید!

با عضویت در بیتفا، آخرین نوشته‌های بیتفا، پیشنهادهای ویژه و برخی مطالب آموزشی را در ایمیل خود دریافت کنید.

پربازدید ها

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

طراحی و کدنویسی این سایت تماما با تیم بیتفا بوده و هرگونه کپی برداری حرام بوده و مورد رضایت ما نمی باشد. جهت خرید قالب تماس بگیرید.

09370245225

b i t f a c o @ g m a i l . c o m

هورا ! اگه ایمیلهای خوشمزه آموزشی دوست داری ، همین الان تو خبرنامه عضو شو!

با عضویت در خبرنامه ما شما به راحتی در ایمیلتون میتونید آخرین مقالات بیتفا را مشاهده کنید علاوه بر این که به اعضای خبرنامه بعد از مدتی هدایای مبتنی بر وب ارزشمندی تعلق میگیره که قطعا شگفت زده خواهید شد!